Embed

Kıvanç Tatlıtuğnun Sevglisi Ebru Şam Adanalı dizisinin esrası

 

Kıvanç Tatlıtuğ, gönlünü 2009 Türkiye Güzeli Ebru Şam'a kaptırdı.Vatan gazetesinin haberine göre Şam ile komşusunun partisinde tanışan Tatlıtuğ yeni yıla yeni aşkıyla girdi.

Miss Turkey 2009 birinci Güzeli Ebru Şam (20) ile aşk yaşayan Tatlıtuğ'un bu ilişkisinin yılbaşı gecesi başladığı öğrenildi. Çiftin tanışma hikayesi şöyle: Ulus'da Gökhan isimli üst kat komşusunun evinde verdiği yılbaşı partisine katılan Tatlıtuğ, manken arkadaşlarıyla geceye katılan Ebru Şam'ı görür görmez etkilendi.

O gece sabahın ilk ışıklarına kadar sohbet ettiği Şam'ın telefon numarasını almayı ihmal etmedi. Başbaşa ilk buluşma ise yeni yılın ertesi günü Nişantaşı'ndaki bir restorant da gerçekleşti. Birbirlerini henüz tanıma aşamasında olan çiftin ilişkilerini şimdilik gizlemeyi tercih ettiği öne sürüldü. Almanya'da yaşayan Ebru Şam kraliçelik tacını taktıktan sonra Murat isimli sevgilisini terk edip Türkiye'ye yerleşmeye karar verdi. Oyunculuğa da merak saran Şam, "Adanalı" dizisine Komiser Esra rolüyle dahil oldu.

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !